Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Prezent dla podrywacza

( ilość produktów: 5 )

Produkty dostępne w tej kategorii to drobiazgi, które doskonale nadają się na prezent dla podrywacza. Licznik podrywacza to produkt, który wskazuje dokładny współczynnik powodzenia u płci przeciwnej. Przezabawny gadżet z pewnością rozbawi każdą osobę. Licznik podrywacza to mały i bardzo poręczny drobiazg, dzięki któremu podrywający mężczyzna będzie znał dokładne szanse na powodzenia znajomości z nowo poznaną kobietą. Dzięki takim produktom jak gadżety dla podrywacza wszyscy mężczyźni z pewnością będą mieli dużo prostsze zadanie przy oszacowaniu szans na udaną randkę.

Czym charakteryzują się gadżety dla podrywacza dostępne w naszej ofercie?

Gadżety dla podrywacza dostępne w naszej ofercie to produkty, które z pewnością doceni wielu mężczyzn. Licznik podrywacza ilustruje współczynnik powodzenia u płci pięknej. Na podstawie takich gadżetów podrywacz może ocenić, jak duża jest szansa na bliższą relację z kobietą. Licznik podrywacza jest produktem bardzo trwałym, więc nic się nie stanie, nawet gdy wypadnie z kieszeni. Produkt nie wymaga żadnych baterii. Jedyne co jest potrzebne to umiejętność podrywu. Gadżety dla podrywacza tego typu to doskonały pomysł na upominek. Produkt jest zabawny, pięknie wygląda i można go stosować bez obaw w każdych okolicznościach. Dostępne w ofercie gadżety sprawiają, że istnieje możliwość organizowania konkursów podrywania. Tego typu konkursy z całą pewnością są wyzwaniem dla wszystkich mężczyzn. Gadżety dla podrywacza dostępne w ofercie są w atrakcyjnych cenach, niewiele ważą i mają kieszonkowe rozmiary. Stylowe drobiazgi z pewnością wywołają uśmiech na twarzy niejednej kobiety, a całkiem prawdopodobne, że ta sama kobieta wejdzie w bliską relację z posiadaczem licznika. Prezent dla podrywacza nie musi być drogi, żeby był trafiony. Artykuły dostępne w tej kategorii charakteryzują się stylowym wykonaniem, przezabawnym przeznaczeniem i stosunkowo niską ceną.

Dlaczego gadżety dla podrywacza to dobry pomysł bez względu na okazję?

Urodziny, imieniny, święta lub jakakolwiek inna okazja to dobry moment na wręczenie gadżetów dla podrywacza. Podrywaczem jest się cały czas, a nie tylko się nim bywa. Z całą pewnością obdarowana osoba ucieszy się na widok licznika podrywacza. Mężczyzna, który otrzyma tego typu licznik, będzie mógł niezwłocznie wyruszyć na podryw. Gadżety świetnie prezentują się w dłoni i nie zdradzają od razu swojej funkcji. Dzięki zabawnemu zastosowaniu mogą być okazją do żartów już w trakcie wręczania drobiazgu drugiej osobie. Prezent dla podrywacza wyraźnie wskazuje, że obdarowany mężczyzna jest zdobywcą kobiecych serc. Upominki świetnie sprawdzają się bez względu na okazję również ze względu na ich piękne wykonanie. Licznik podrywacza w dłoni obdarowanej osoby zawsze ją ucieszy. Ergonomiczny kształt, mechanizm niewymagający stosowania baterii i zastosowanie gadżetu, które motywuje do miłosnych podbojów. Dostępne w tej kategorii produkty są w atrakcyjnych cenach, ale ich wykonanie sprawia, że wyglądają na droższe. Liczniki srebrnego koloru to gadżety obok, których z całą pewnością ciężko jest przejść obojętnie. Ucieszą każdego podrywacza, który ma odrobinę dystansu do miłosnych podbojów. Prezent dla podrywacza charakteryzuje się przede wszystkim pomysłowością zastosowania. A to właśnie pomysłowość jest potrzebna podrywaczowi o każdej porze roku.

pixel