Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Prezent dla geeka

( ilość produktów: 9 )

Styl życia informatyka opiera się w dużej mierze na siedzeniu przed monitorem. Istnieje dużo żartów na temat informatyków i ich życia prywatnego. Określenia takie jak nerd lub geek to słowa nie zawsze pejoratywne. W dzisiejszych czasach praca w branży IT jest często utożsamiana z dużymi zarobkami i wysokim ilorazem inteligencji. Prezenty dla geeka to produkty, które wskazują wyraźnie, że posiadacz przedmiotów jest specjalistą w swojej dziedzinie. Rozmaite kubki z tematycznymi wzorami i przezabawne kości diagnostyczne to tylko część produktów dostępnych w tej kategorii.

Czym charakteryzują się prezenty dla geeka?

Prezenty dla geeka to produkty humorystyczne. Dobrze jest z dystansem podchodzić do swojego trybu życia. Lampka w kształcie Pac-mana nie tylko pięknie oświetli pokój, ale także poprawi estetykę pomieszczenia i wprowadzi klimat rodem z kultowej gry komputerowej. Podobnie można scharakteryzować lampkę nawiązującą swoim kształtem oraz symboliką do Avengers. Produkt doskonale sprawdza się jako lampka USB, a dodatkowo przywołuje filmowe i komiksowe skojarzenia. Dzięki temu nastrój osób przebywających w pokoju winduje w górę. Prezenty dla Nerda to produkty dedykowane osobom, które spędzają dużo czasu przed ekranem monitora. Kości diagnostyczne IT to przezabawny zestaw dwóch kostek służących do diagnozowania problemów z komputerem i usuwania usterek. Za pomocą jednej kostki dokonuje się rzutu, aby dowiedzieć się, co jest nie tak, a za pomocą drugiej informatyk dowiaduje się, co powinien zrobić. Dystans do wykonywanego zawodu jest ważną cechą u każdej osoby, a tego typu produkty z pewnością ten dystans ilustrują. Prezenty dla geeka i nerda to zatem artykuły, które jednocześnie świetnie się prezentują, są praktyczne, a dodatkowo potrafią rozbawić. Wszystkie artykuły w tej kategorii są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu gadżety charakteryzują się wysoką trwałością.

Dlaczego prezenty dla geeka to upominki dobre na każdą okazję?

Produkty dostępne w kategorii prezent dla geeka to artykuły, które jako upominki świetnie sprawdzą się w każdych okolicznościach. Prezenty dla geeka z pewnością ucieszą osoby, które mają pewien dystans do wykonywanej profesji lub hobby. Osoby, które tego dystansu mają trochę mniej, mogą go nabrać, dysponując diagnostycznymi kośćmi IT. Kubki i lampki, kości diagnostyczne oraz stylowe budziki przeznaczone dla specjalistów od informatyki i entuzjastów wirtualnej rozgrywki to doskonałe upominki na każdą okazję, Komputery zawsze są aktywne, bez względu na porę roku i pogodę na zewnątrz. Branża informatyczna rozwija się coraz bardziej, a gry komputerowe to popularna rozrywka. O każdej porze roku dobrze jest popatrzeć z sentymentem na gadżety w swoim pokoju. Prezenty dla geeka to świetny pomysł na prezent urodzinowy dla informatyka. Dzień urodzin jest dniem wyjątkowym dla każdego człowieka. Właśnie w takim dniu warto pamiętać o niepowtarzalnym zajęciu solenizanta. Prezenty dla nerda doskonale nadają się na upominek bożonarodzeniowy, gdyż wszystko, co związane z grami komputerowymi świetnie sprawdza się w zimowym okresie. Dostępne w kategorii artykuły mają atrakcyjne ceny, co sprzyja obdarowywaniu nimi drugiej osoby. Każda okazja jest dobra, by uśmiechnąć się na widok zabawnych prezentów.

Seria
Przedziały cenowe
pixel