Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Prezenty dla niej

( ilość produktów: 191 )

Jak zadowolić kobietę? Pytanie od wieków zaprzątające szczególnie męskie głowy, na które odpowiedź jest bardzo prosta- kupić jej wyjątkowy prezent. Nie można jednak stawiać na banały kwiaty, czekoladki to już przeżytek. Obecnie trzeba się postarać by zachwycić prezentem współczesne panie. Jednak śpieszymy z pomocą!

Prezent naj!

Prezent dla niej powinien mieć wszystkie naj- najlepszy, najładniejszy, najbardziej praktyczny. Myśląc o najbliższej pani bez względu na to, czy mówimy o mamie, siostrze, koleżance, dziewczynie czy małżonce. Każdej chcemy sprawić przyjemność i obdarować czymś wyjątkowym, czego jeszcze nie posiada i co sprawi jej faktyczną przyjemność. Nie ważne czy będzie to kubek, ręcznik, przyprawniki czy inne gadżety ważne by prezent sprawił że obdarowana popatrzy na niego z uśmiechem.

Hu hu ha nasza zima zła!

Świetną propozycją na prezent dla niej na długie jesienne i zimowe wieczory, czy chłodniejsze letnie popołudnia stanowi koc. Jednak nie taki klasyczny, zwyczajny, proponujemy koc syreni ogon, który oprócz tego, że jest śliczny, to jeszcze do tego bardzo praktyczny. Wsuwając się w ogon syreny możemy uciąć sobie drzemkę, poczytać książkę, czy po prostu poleżeć przed telewizorem i na pewno nie zmarzniemy.

Kawkę czy herbatkę?

Kubek na ulubiony napój jest zawsze dobrym pomysłem na prezent dla niej! Każda z pań ma swój ulubiony rytuał spożywania kawy, herbaty czy ziół, jednak jak miło jest pić pyszną kawkę w kubku otrzymanym od ukochanego, dzieci czy koleżanek, który możemy być w naszym ulubionym kolorze, czy nieść jakąś budującą złota myśl. Fantastycznym uzupełnieniem kubka mogą się stać szablony do kawy, które zmienią nasze cappuccino w prawdziwą piękność, która na pewno z każdym łykiem poprawi humor wszystkich pań.

Kobiety tak naprawdę nie wymagają kupowania złota czy brylantów, ale każdej kobiecie zależy na tym, by kupując jej prezent się wysilić. Każda pani obdarowana prezentem z myślą właśnie o niej, pokazując swoim charakterem, że ją znamy i wiemy co lubi uszczęśliwi każdą obdarowaną. Także wysilmy naszą wyobraźnię, a wśród bogatego asortymentu prezentów dla niej na pewno każdy poszukiwacz prezentu znajdzie coś idealnego.

Zapraszamy na zakupy!

Seria
Przedziały cenowe
pixel