Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kubki zmieniające kolor

( ilość produktów: 8 )

Kubki zmieniające kolor pod wpływem ciepła to atrakcyjne produkty dla osób, którym zdarza się zapominać o ciepłej herbacie, kakao lub kawie. Osobom, którym zdarza się pozostawienie na dłużej kubka z ciepłym napojem, magiczne naczynie sygnalizuje utratę temperatury. Z tego powodu będąc posiadaczem magicznego kubka, nie powinno przydarzać się zbyt późne spożywanie napojów. Kubek zmieniający kolor będzie upominał się, aby dokonać spożycia zawartego w nim gorącego bądź ciepłego płynu. Wiele rodzajów atrakcyjnych produktów dostępnych w tej kategorii kusi estetyką wykonania.

Czym charakteryzują się kubki zmieniające kolor?

Kubki zmieniające kolor to wbrew pozorom przedmioty o bardzo praktycznym zastosowaniu. Poza efektownością zjawiska, które zachodzi, gdy spada temperatura płynu znajdującego się wewnątrz kubka, docenić należy jego użyteczność. Dla przykładu magiczny kubek zmieniający kolor z ilustracjami przedstawiającymi aplikacje mobilne jest produktem na czasie. W dobie powszechnego korzystania z rozmaitych nowoczesnych aplikacji kubek zmieniający kolor przestanie je wyświetlać, gdy temperatura napoju spadnie. Ten nowatorski pomysł nie jest jedynym ciekawym rozwiązaniem dostępnym w naszej ofercie sprzedażowej. Wielbiciele gadżetów w stylu retro z pewnością docenią magiczny kubek nawiązujący swoją grafiką do kultowej gry Tetris. Klimat starych komputerów i pierwszych urządzeń służących do grania przypomni się zaraz po nalaniu gorącej herbaty do magicznego kubka. Grafika gry, którą można zaobserwować na powierzchni naczynia, zmienia się wraz ze zmianą temperatury płynu. Kolejnym przykładowym kubkiem retro jest produkt inspirowany grą Pacman. Nawiązanie do oldschoolowej gry doskonale się sprawdzi się u fanów wiecznie głodnego potwora. W ofercie sprzedażowej naszego sklepu znajduje się zatem ogromna liczba kubków zmieniających kolor pod wpływem ciepła, a każdy z nich ma swoje wyjątkowe właściwości.

Dlaczego magiczne kubki zmieniające kolor to świetny pomysł na upominek dla każdego?

Kubki zmieniające kolor to świetny pomysł na prezent, gdyż łączą w sobie funkcjonalność i estetykę. Magiczne kubki dzięki swoim właściwościom ucieszą każdego, kto je otrzyma. Ze względu na sygnalizowanie o zmianie temperatury napoju, kubki magiczne są po prostu bardzo praktyczne. W ofercie sprzedażowej znajduje się ogromna liczba inspirowanych różną tematyką użytecznych produktów. Upominki dla fanów gier komputerowych w postaci kubków nawiązujących do wspomnianych wcześniej tytułów to świetny pomysł. Zapewne każdy gracz ucieszy się na widok magicznego naczynia inspirowanego kultowymi tytułami. Magiczny kubek przedstawiający uśmiechniętą buźkę z pewnością uraduje obdarowaną osobę, a na jej twarzy również pojawi się uśmiech. Mieniące się kolory tego typu produktów pozytywnie wpływają na samopoczucie użytkownika. Magiczne kubki są doskonałym pomysłem na upominki również dlatego, że mają atrakcyjne ceny. Bardzo wysoka jakość wykonania naczyń idzie w parze z ich wysoką trwałością. Kubki zmieniające kolor pod wpływem ciepła to całkowicie bezpieczne produkty często wybierane jako prezenty na różne okazje. Upominek, który jest praktyczny i naprawdę pięknie wygląda, nie musi wcale dużo kosztować. 

Seria
Przedziały cenowe
pixel