Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kubki muzyczne

( ilość produktów: 16 )

Większość życia kulturalnego człowieka kręci się wokół muzyki. Każdy z nas ma swój ulubiony jej gatunek i niejednokrotnie był na zapierających dech w piersiach wydarzeniach muzycznych. Czy nie mielibyście ochoty przywołać te wspaniałe emocje, pijąc swoją poranną kawę? W sklepie www.gratoria.pl z łatwością znajdziesz kubek muzyczny dla siebie!

Muzyczne kubki z naszej kolekcji pomieszczą od 250 do 300 ml waszych ulubionych napojów i niewątpliwe zachwycą Was ich kształty. Odzwierciedlą bowiem duszę nie tylko miłośników sztuki muzycznej, ale również profesjonalistów, zajmujących się grą na instrumencie zawodowo. Najczęściej klienci zwracają uwagę na fantazyjne uszy, które przypominają między innymi: nuty, gitary, pianino, klucz wiolinowy, skrzypce, gitary, perkusję (bębenek), flet, trąbkę, saksofon oraz klarnet. Może to brzmieć bardzo klasycznie, ale wielbiciele cięższych brzmień również znajdą coś dla siebie: keyboardy, gitary elektryczne oraz kubek przypominający wzmacniacz! Tak, tak - gdyby nie ucho, można by pomylić go z miniaturowym piecykiem do gitary. Idealny na popijanie herbaty podczas rockowych prób lub wspaniały gadżet, w którym będziecie trzymać ołówki oraz kostki do gitar.

Muzyczne kubki

Kubek dla muzyka to idealny prezent na urodziny, Boże Narodzenie czy ukończenie szkoły muzycznej. Możesz również podarować go swojemu przyjacielowi, który rozpoczął grę na wybranym instrumencie, aby okazać mu swoje wsparcie i jeszcze bardziej go zmotywować. Kupujesz kubek muzyka i gitara gra!

Część z naszych kubków muzyka posiada przykrywki ze wzorem fortepianowej klawiatury, zawiniętej we frywolne ślimaki. Wszystko po to, byś zaparzył w nich swoją herbatę i szedł dalej przez dzień śpiewająco, a Twój napój dłużej pozostał ciepły. Pokrywka może również posłużyć jako talerzyk na słodkie ciasteczka. Włącz wtedy ulubioną melodię, a zapał do pracy gwarantowany!

Wśród naszych produktów znajdziecie również wyraz klasy i elegancji - stylową, czarną filiżankę z uszkiem w kształcie nuty - ósemki. Najlepsza propozycja dla dam, które uwielbiają pić swoją kawę w klasycznej oprawie.

Przedziały cenowe
pixel