Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kubki do malowania

( ilość produktów: 1 )

Kubek do malowania to kreatywny gadżet i wspaniały prezent dla małych i dużych artystów. Jest nie tylko przedmiotem praktycznym ale też bardzo estetycznym, który można spersonalizować według własnego gustu. Picie herbaty, kawy lub kakao z własnoręcznie ozdobionego naczynia to duża przyjemność i satysfakcja. Spraw radość sobie lub komuś bliskiemu i przekonaj się sam, jak twórcza jest to zabawa! Co sprawia, że kubek do malowania farbami jest tak popularny?

 

Rozwijanie umiejętności manualnych oraz kreatywności

Ceramika to bardzo ciekawy materiał do twórczości artystycznej. Jej gładka powierzchnia sprawia, że dobrze aplikuje się na nią różnego rodzaju barwniki i łatwo jest zetrzeć błędnie naniesiony kształt lub kolor i poprawić wzór malowanego kubka.

Jest to dobra okazja do rozwijania zdolności manualnych przez dzieci. Mogą ćwiczyć precyzję kreowania kształtów, dobór kolorów oraz komponowanie. Nowe doświadczenia twórcze wzbogacają ich zasoby i podnoszą pewność siebie.

Jako, że potrzeba wyrażania się poprzez tworzenie nie mija z wiekiem, malowanie kubków to też genialna rozrywka dla dorosłych, którzy chcą zrelaksować się, odpocząć od codziennych obowiązków i wykonać własnoręcznie coś wyjątkowego. Malowany kubek można podarować komuś bliskiemu lub samemu używać go do picia ulubionych napojów każdego dnia.

W kwestii tworzonego wzoru ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. Dostępne w sklepie gratoria.pl kubki do malowania często posiadają już kontury postaci, przedmiotów i scenerii, jednak to, co autor domaluje lub zmodyfikuje w gotowym wzorze może przybierać rozmaite postacie.

Duży wybór kubków do malowania farbami w naszym sklepie pozwala idealnie dobrać go do osoby, która ma być nim obdarowana. 

Nieograniczone możliwości

Malowanie kubków może być świetną rozrywką dla całej rodziny lub formą zabawy podczas dziecięcych przyjęć urodzinowych. Kubek do malowania to dobry pomysł na prezent dla dziewczynek, chłopców i każdej osoby lubiącej zajęcia manualne. Tego typu aktywności to doskonała alternatywa dla ciągłego siedzenia przed ekranem i odmiana od konwencjonalnych form rozrywki.

Stworzenie malowanego kubka nie wymaga posiadania specjalnych umiejętności ani drogich akcesoriów. Można użyć dostępnych w każdym domu materiałów lub zaopatrzyć się w niedrogie akcesoria w sklepach plastycznych lub budowlanych.

Oto niektóre z przydatnych podczas malowaniu kubków produktów:

- farby i pisaki do porcelany

- lakier do paznokci

- markery do szkła i metalu

- pędzle, patyczki, szpatułki i inne przedmioty do nakładania i rozcierania barwników

- szmatki, ręcznik papierowy, rękawiczki jednorazowe, woda

Przed rozpoczęciem działań twórczych dobrze jest zabezpieczyć swoje ubranie oraz przestrzeń dookoła przed zabrudzeniem. W tak przygotowanych warunkach łatwo jest skupić się wyłącznie na zabawie i przyjemności.

Dostępne w naszym sklepie kubki do malowania wykonane są z trwałych materiałów, dzięki czemu po ozdobieniu mogą służyć właścicielowi przez długi czas. Barwniki w sprzedawanych przez nas zestawach są bezpieczne dla organizmu i występują w wielu pięknych kolorach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

pixel