Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Solniczki i pieprzniczki

( ilość produktów: 14 )

Jeśli mielibyśmy zastanawiać się nad perfekcyjną parą, bez której nie można wyobrazić sobie udanego życia w kuchni, to z całą pewnością będą to solniczki i pieprzniczki. Nie posiadając ich w kuchni, trudno przyrządzić wiele wspaniałych potraw. Kiedy zapomnimy dodać ich podczas gotowania, smak często blednie, a jedzenie staje się mniej apetyczne. Dlatego całkowicie zrozumiałe jest, że wspomniana wcześniej para jest podstawowym elementem każdego nakrycia stołu. Idealna Pani lub Pan domu dobiera według własnego gustu właśnie te elementy.

Solniczki i pieprzniczki w różnych wydaniach

W zależności od własnego pomysłu na solniczki i pieprzniczki - zestawy mogą tworzyć takie same naczynia, które różnią się jedynie ilością dziurek lub o zupełnie różnych, niepodobnych do siebie wzorach. Naturalnie pierwsza wersja prezentuje się niezwykle godnie, klasycznie i elegancko. Wykonane z ceramiki, szkła czy porcelany naczynia, świetnie prezentować będą się niezależnie od zastawy postawionej na stole, zarówno podczas oficjalnych obiadów, ale też i zwykłych obiadów. Bardzo ciekawą propozycją może być dostępny na naszej stronie zestaw Zakochane Gołąbki - przyprawniki.

Dla wszystkich osób, które chciałyby postawić na nieco bardziej zwariowaną wersję tej nierozłącznej pary, polecamy solniczki i pieprzniczki w zupełnie różnych od siebie wzorach i stylach, choć w pewien sposób nawiązujących do siebie. Jedną z najciekawszych pozycji - szczególnie dla fanów Gwiezdnych Wojen - są pieprzniczki i solniczki właśnie w motywie Star Wars. Świetnie podkreślą wesoły i pozytywny charakter mieszkania, służąc domownikom przez bardzo długi czas. Dla wielbicieli sushi, posiadamy w swoim portfolio niezwykle urocze naczynia w stylu nigiri sushi.

Zarówno te klasyczne, jak i nieco żywsze wersje przyprawników świetnie nadawać się mogą jako prezent czy upominek. Niezależnie czy będą to urodziny, Dzień Matki czy Ojca, a może po prostu zwykłe spotkanie przy obiedzie, podarowanie takich gadżetów sprawi miłą niespodziankę, niezależnie od wieku osoby obdarowanej. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty i wybrania czegoś dla siebie.

Seria
pixel