Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Disney

( ilość produktów: 4 )

Walt Disney to kultowy amerykański producent filmowy. Myszka Miki, Piękna i Bestia czy 101 Dalmatyńczyków to przykłady dzieł amerykańskiego twórcy, które na dobre zadomowiły się w naszej kulturze. Zarówno literatura, jak i ekranizacje wprowadzają odbiorców w niesamowity świat. Bajkowy klimat jest również zachowany w gadżetach Disneya. Niepowtarzalne wykonanie przedmiotów niemal żywcem wyjętych z kinowego ekranu pozwala na poczucie się jak w bajce Walta Disneya. Bez względu na to, którym dziełem amerykańskiego twórcy inspirowane są gadżety, klimat jest iście bajkowy. 

Jakie gadżety Disneya są dostępne w ofercie?

Dzwoneczek Disneya to wróżka o niesamowitym uroku. Podobny urok mają wszystkie gadżety Disneya. Świetnie prezentują się produkty związane z Myszką Miki. Przykładem jest zestaw do pisania składający się z gustownego ołówka, gumki oraz linijki. Wszystkie elementy zestawu zamknięte są w wykonanym z trwałego materiału bajkowym piórniku. Poduszka Myszka Miki to gadżet, który otuli do snu zmęczone dziecko. Brelok do kluczy z nawiązaniem do Myszki Miki lub notes Myszka Miki to produkty, które ucieszą każde dziecko i nie tylko. Kubki dla dzieci z logo Disneya sprawią, że ich młodzi posiadacze chętnie będą sięgać po napoje, a bajkowy wygląd gadżetów Disneya w dziecięcym pokoju wprawi w zachwyt niejedną osobę. Gadżety Disneya to nie tylko Myszka Miki. W ofercie naszego sklepu znajdują się również produkty związane z niesamowitym światem Toy Story, a także niezwykle klimatyczne gadżety nawiązujące do 101 Dalmatyńczyków. Picie ze szklanki 101 Dalmatyńczyków przypomina o wspaniałym amerykańskim, animowanym filmie. Kubek 3D ze świata Pięknej i Bestii jest niepowtarzalny i wygląda jak żywcem wyciągnięty z dzieła Disneya. Szklanki i kubki dla dzieci Disneya pozwalają dzieciom poczuć się bohaterami świata stworzonego przez amerykańskiego twórcę.

Dlaczego gadżety Disneya to doskonały pomysł na prezent?

Kto z nas nie pamięta bajek Disneya? Bajkowego świata amerykańskiego producenta nie da się i nie warto zapominać. Gadżety Disneya to doskonały pomysł na prezent, gdyż pozwalają zarówno najmłodszym, jak i starszym wejść przynajmniej na chwilę do krainy beztroskiej zabawy. Klimat, jaki wprowadzają dzieła Disneya podczas oglądania filmów, można uchwycić, pijąc herbatę ze stylizowanego kubka. Kubki dla dzieci Disneya są cudownie wykonane, a gama kolorów, jakimi pokryte są rozmaite gadżety, wprawia w zachwyt. Świetnym pomysłem na prezent są również skarbonki Disneya. Dzięki takiemu upominkowi obdarowany nie tylko będzie miał na półce ozdobny przedmiot, ale również zacznie oszczędzać pieniądze. Estetyka i funkcjonalność w połączeniu z bajkowym klimatem wprost od amerykańskiego producenta to cecha charakteryzująca takie gadżety. Upominki nie tylko nawiązują swoim wykonaniem do dzieł Disneya, ale również wyglądają jak przedmioty wyciągnięte wprost z animowanych filmów. Doskonałym przykładem są dostępne w ofercie kubki 3D. Kubki dla dzieci, skarbonki, poduszki i wszelkie pozostałe gadżety są doskonałym pomysłem na prezent dla każdego, gdyż każdy zna i lubi świat Walta Disneya.

pixel