Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Higiena

( ilość produktów: 5 )

Łazienka chyba w każdym domu jest pomieszczeniem najrzadziej remontowanym. Wykonanie remontu w łazience jest pracochłonne, czasochłonne i nie ma co się oszukiwać bardzo kosztowne. Dlatego pokój kąpielowy powinien być urządzony w stonowanych barwach, a jego wnętrze można zmieniać przy pomocy gadżetów do łazienki.

Zmiany, zmiany!

Nawet najładniejsza łazienka może się po prostu znudzić. Wiadomo, że w pomieszczeniu tym chodzi przede wszystkim o jego funkcjonalność, jednak przy współczesnym postępie technologicznym oraz możliwości wyboru z bardzo szerokiej gamy akcesoriów, każde pomieszczenie w domu, także i łazienka oprócz tego, że funkcjonalne może być piękne, niepowtarzalne i wyjątkowe. Kiedy więc do pokoju kąpielowego wkrada się nuda nie bierzmy odrazy w dłoń młota i wiertarki, proponujemy łatwiejszy, bardziej przyjemny i przede wszystkim nieporównywalnie tańszy sposób zmiany naszej łazienki na nową- gadżety do łazienki, higiena zrobią dla nas remont i zmienią nasze pomieszczenie kąpielowe w zupełnie inną, wyjątkową przestrzeń. W naszej wymarzonej łazience po całym dniu ciężkiej pracy będziemy mogli się cudownie zrelaksować zażywając odprężającej kąpieli w idealnie zaaranżowanym wnętrzu.

Czasem mała zmiana robi wielką metamorfozę!

Na co dzień nie zastanawiamy się jak wiele w wyglądzie naszej łazienki znaczy z pozoru mało ważny element- deska sedesowa. Najczęściej jest ona klasyczna biała, posiada różnego rodzaju mechanizm zamykania. Rozwiązanie to jest oczywiście bardzo praktyczne, estetyczne, funkcjonalne i … szalenie nudne, oklepane, popularne. Wystarczy zakupić kolorowe oświetlenie do muszli klozetowej, które posiada inteligentny czujnik ruchu i zmierzchu, która w nietuzinkowy sposób odmieni naszą łazienkę. Działanie lampki polega na rozświetlaniu się za każdym razem, kiedy w ciemności wyczuje ruch. Działanie takie ma dwie zalety otrzymujemy niepowtarzalną łazienkę i oszczędzamy na prądzie, ponieważ od teraz każda wizyta w łazience nie będzie wymagała zapalnie dodatkowego oświetlenia. Dioda LED daje światło w ośmiu żywych kolorach, podświetlana muszla będzie wspaniałą atrakcją dla dzieci, może być zachętą dla małych dzieci uczących się zasada higieny i korzystania z toalety.

Piękną ozdobą każdej toaletki będzie wyjątkowy pojemnik na patyczki higieniczne w kształcie kwiatu lotosu, czy antybakteryjne niekończące się mydełko ze stali szlachetnej usuwające przykre zapachy. Akcesoria łazienkowe- higiena, zmienią każdą łazienkę w niepowtarzalną, są też idealnym pomysłem na prezent.

Zapraszamy na zakupy!

Przedziały cenowe
pixel