Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Skarbonki

( ilość produktów: 8 )

Skarbonka postawiona na stoliku lub szafce może sprawić, że pomieszczenie będzie przytulniej wyglądać. Dodatkowo skarbonki zaspokajają praktyczne funkcje. Wielu osobom zdarza się, że wydana przez ekspedientkę w sklepie reszta jest gdzieś odkładana. Czasami ostatecznie pieniądze, które zostały po zakupach gdzieś przepadają. Świnka skarbonka to sposób, aby odkładać systematycznie drobne i po pewnym czasie uzyskać większą kwotę. Zgodnie z przysłowiem "Grosz do grosza, a będzie kokosza." skarbonki potrafią zadziwić rezultatem odkładania pieniędzy.

Jakie rodzaje skarbonek są dostępne w sklepie?

W naszym sklepie dostępne są różne rodzaje skarbonek. Klasyczna świnka skarbonka występuje w wielu wariantach. Produkt ma często wydrukowany napis informujący o przeznaczeniu odkładanych pieniędzy. Tym sposobem prosta i estetyczna ilustracja z napisem upiększa śmieszną skarbonkę. Dodatkowo krótki napis na przykład "Na wakacje" pozwala na dodatkową motywację do wrzucenia w otwór reszty po zakupach. Świnka skarbonka duża przygotowana jest na dłużej trwające odkładanie oszczędności. Nagrodą jednak za dłuższy czas oszczędzania jest większa uzbierana kwota. Świnka skarbonka o większym rozmiarze rzuca się też bardziej w oczy. Skarbonki z napisami mogą stanowić również funkcję motywacyjną. Gadżet z napisem "ZAPŁAĆ KARĘ za łamanie diety!" może przydać się osobom, które dbają o zdrowe odżywianie. Podobnie z napisem zniechęcającym do spóźniania się do miejsca pracy. Skarbonka dla dziecka uczy z kolei młodego człowieka oszczędzania pieniędzy. Jest to umiejętność, która niezwykle przydaje się na każdym etapie życia i dobrze kształtować taką postawę od najmłodszych lat. Skarbonka dla dziewczynki swoim kolorem i estetyką wprowadza bajkowy klimat do pokoju. Podobnie chłopcy, mając gadżety o innym kształcie i kolorystyce nabierają zdrowego nawyku oszczędzenia i szacunku do pieniądza.

Dlaczego skarbonka to trafiony pomysł na prezent dla każdego?

Trafiony prezent to taki, który zaspokaja w dużym stopniu potrzeby osoby obdarowanej. Zakup skarbonki to niewielki wydatek. Umiejętność oszczędzania jest bardzo wartościowa, a gadżet pozwala nauczyć się tego zdrowego nawyku. Skarbonki z napisami, duże świnki, skarbonki dla dorosłych i dzieci lub te będące śmiesznymi gadżetami pełnią więc funkcje praktyczne. Pozwalają oszczędzać pieniądze i uczyć oszczędzania dorosłych i dzieci. Dodatkowo dzięki pięknemu wykonaniu poprawiają estetykę pomieszczenia. Miejsce pracy, w którym znajduje się skarbonka, jest bardziej przytulne. Świnka skarbonka w kuchni nadaje jej przyjemnego klimatu. Świnka znajdująca się w pokoju dla dziecka to sympatyczny gadżet, który nie zajmuje dużo miejsca. Śmieszne skarbonki dla dorosłych zaspokajają wiele funkcji i dobrze odnajdują się w każdym pomieszczeniu. Potrafią rozbawić w trakcie gorszego dnia do tego stopnia, że na twarzy pojawia się uśmiech. Sporo uśmiechu dostarcza obdarowanie takim gadżetem, przypadkowe spojrzenie na skarbonkę, a także jej opróżnienie. Oszczędzanie to nawyk, który warto utrwalać. Skarbonka jako prezent to pierwszy krok do wprowadzenia zmiany na lepsze u osoby obdarowanej.

Seria
Przedziały cenowe
pixel