Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria do piwa

( ilość produktów: 32 )

Kiedy przeznaczysz wolny czas na relaks ze zmrożonym piwem w dłoni, może wydawać się, że nie potrzebujesz niczego więcej niż wygodnego kufla i podstawki. To błędne myślenie!

Ulubione piwo podczas odpoczynku po pracy może zamienić się w jeszcze ciekawsze zajęcie, gdy tylko wyposażysz się w odpowiednie akcesoria. Różnorodność gadżetów dla piwoszy pozwala dostosować się do wszelkich wydarzeń okolicznościowych i czerpać z nich jeszcze więcej przyjemności.

Jeżeli zamierzasz przygotować grilla na świeżym powietrzu, podczas którego nie może zabraknąć kilku schłodzonych piw, możesz zadbać o odpowiednią temperaturę napitku bez względu na warunki pogodowe. Umożliwiają to kufle termiczne, które po schłodzeniu są w staniu zachować niską temperaturę wlanego do nich płynu przez długi czas. Nic tak nie ugasi pragnienia podczas żaru lejącego się z nieba, jak ulubiony napój alkoholowy w schłodzonym kuflu.

Pragniesz ożywić atmosferę podczas przyjęcia urodzinowego lub imprezy służbowej? Nie cierpisz kiepskiej atmosfery, podczas której brakuje uśmiechu na twarzach uczestników? Nic prostszego. Wyposaż się w specjalny dzwonek na drinka, za pomocą którego oznajmisz całemu zgromadzeniu, że nadszedł czas na kolejną kolejkę.

Jesteś jedną z osób, która ceni sobie ekologiczne rozwiązania i utrzymanie porządku na wysokim poziomie? Zatem zgniatacz do puszek to gadżet, który został skonstruowany właśnie z myślą o tobie. Zapomnij o workach, z których wysypują się stosy puszek. Możesz puścić w niepamięć obraz przedstawiający stosy puszek po piwie rozrzucone po zakończeniu imprezy. Zabierz ze sobą zgniatacz do puszek, który sprawi, że opróżnione pakunki po piwie nie zajmą zbyt wiele miejsca. Dzięki niemu cały asortyment zmieścisz w jednej siatce przeznaczonej na zakupy.

Doskonały pomysł na prezent.

Gadżety do piwa to niewątpliwie praktyczne rozwiązania zaadresowane do piwoszy. Dlaczego zatem nie podzielić się nimi ze znajomymi? Nie masz pomysłu na prezent? Spraw przyjaciołom lub rodzinie zabawny prezent, który na długo pozostanie w ich pamięci. W końcu żadna osoba, która ceni smak schłodzonego piwa po wyczerpującym dniu pracy, nie pogardzi zabawnym sygnetem, który ma w sobie otwieracz do butelek lub interesującym kuflem na napoje alkoholowe w kształcie czaszki.

Seria
Przedziały cenowe
pixel