Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak zorganizować dziecku czas w domu? Czyli gadżety dla najmłodszych!

2020-04-02
Jak zorganizować dziecku czas w domu?  Czyli gadżety dla najmłodszych!

Gdy mamy ograniczone możliwości i nie możemy ruszyć się dalej niż własne cztery ściany, ciężko jest zapewnić dziecku rozrywkę, która nie znudzi mu się po kilku minutach. Gdy dochodzi do tego praca zdalna, graniczy to z cudem. Jak spędzać wspólnie czas, aby był on spożytkowany w kreatywny sposób? Jakie gadżety skupią uwagę Twojego dziecka, gdy sama nie możesz poświęcić mu wystarczającej ilości czasu?

Foremka silikonowa do jajek

Jednym z najlepszych pomysłów na wspólne spędzanie czasu jest gotowanie. Mnóstwo dzieci, gdy ma okazję lubi wykazać się w kuchni i pomóc rodzicom w przyrządzaniu posiłku. Dla małych kucharzy proponujemy silikonowe foremki do jajek, które odmienią wygląd klasycznego jajka sadzonego. Jest to także sposób na wyjątkowych niejadków, którzy mają problem z apetytem. Foremka silikonowa do jajek może posłużyć wam również do naleśników, a z dostępnych kształtów znajdzie się coś dla dziewczynki i chłopca.

NEOCUBE KULKI MAGNETYCZNE 216 sztuk 5mm

Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko spędziło ten czas w sposób kreatywny to musisz zobaczyć produkt NEOCUBE KULKI MAGNETYCZNE 216 sztuk 5mm. Sama na pewno pamiętasz tę zabawkę jako wspomnienie dzieciństwa, a teraz w niezmienionej formie powraca ona do sprzedaży. Można tworzyć przeróżne kombinacje i budowle, co znacząco wpłynie na pracę szarych komórek Twojego dziecka. Razem stworzycie wszystko co podpowie Wam wyobraźnia. Gwarantujemy, że to zabawa na dłużej niż dziesięć minut, a dzieci w wieku przedszkolno-szkolnym za tym szaleją!


Niezwykła masa magnetyczna

Kolejna zabawka z serii kreatywnych. Masę magnetyczną można do woli gnieść, przerywać, sklejać, odbijać, zgniatać, rozciągać.. I robić wszystko co tylko przyjdzie Ci do głowy. Jak się domyślasz wpływa ona znacząco na odstresowanie, więc może i Ty skorzystasz z zabawki swojego dziecka. ;) Produkt ma również walory edukacyjne, bowiem do zestawu dołączony jest magnes, który po zetknięciu z masą sprawi, że zacznie ona za nim podążać! Niezwykła masa magnetyczna w zależności od tego jak z nią pracujesz jest w stanie przyjąć różną konsystencję, może być płynna jak budyń, elastyczna jak guma, a nawet sztywna i krucha jak porcelana! Opcji jest jeszcze więcej, zobacz i przekonaj się.

Naklejana tablica + 5x kreda

Jeżeli w domu masz drugiego Picasso, tylko brak Ci już płótna (nawet w formie ścian), znaleźliśmy rozwiązanie dla Ciebie. Naklejana tablica to szybki sposób na zajęcie czasu małemu artyście, bowiem jest samoprzylepna i posiada możliwość ponownego zastosowania. Wszystkie rysunki zmywają się wilgotną szmatką, a ją samą można spokojnie przyciąć, aby pasowała nam do dowolnego miejsca. Ten produkt zapewni zabawę na dłuższy czas, ściany zachowasz czyste, a radość Twojego dziecka będzie nieopisana!

Akwarium na mrówki

Gadżet, który pokazuje to, co normalnie dla oka jest niewidoczne. Zachwyca i zaciekawia dzieci w każdym wieku, niezależnie od płci. Akwarium na mrówki to dobry sposób, aby nauczyć malucha odpowiedzialności oraz zagwarantować mu zajęcie na kilka godzin. Wspólnie złapcie kilka mrówek, aby przez długi czas obserwować ich pracowite życie. Opieka nad tymi owadami nie jest skomplikowana, ponieważ żywią się żelem zawartym w akwarium. Produkt wystarcza na co najmniej jeden sezon wiosenno-jesienny, więc może być używany wielokrotnie.

Szpilkowa tablica

Podczas zabawy z tym produktem ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Choć nazwa na to wskazuje, nie będziecie wbijać sobie szpilek. ;) Ten gadżet pozwala na uzyskanie dowolnych trójwymiarowych kształtów, i choć wygląda elegancko, to świetnie nadaje się do zabawy z dzieckiem, które ukończyło 8 lat. Możecie odcisnąć swoją dłoń lub stworzyć dowolny, inny kształt. Wykażcie się kreatywnością i podziwiajcie piękno waszej rzeźby, aż do.. następnego pomysłu.

Foremka MIŚKI na żelki, lód, czekoladę

Znasz dziecko, które nie lubi słodyczy? Cóż, my też nie. :) Foremka MIŚKI na żelki, lód, czekoladę to kolejny gadżet, który sprawdzi się w kuchni. Niezależnie od tego na co macie ochotę, foremka powinna sprostać Waszym wymaganiom. Małe misie z powodzeniem przypominają znane nam wszystkim żelki, więc z pewnością powinny przypaść do gustu młodszym domownikom. Jeżeli słodkości są Twoją miłością, to na kilka chwil możesz poczuć się jak Willy Wonka i posiadać swoją fabrykę czekolady.

Wymienione gadżety będą pomocne podczas tak długiej przerwy od szkoły, lecz nie zapominaj o standardowych pomysłach na wspólne spędzanie czasu w domu. Budujcie bazy, bawcie się w chowanego i.. cieszcie się swoją obecnością. :)

Polecane

pixel