Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gadżety świąteczne, czyli tanie prezenty na Boże Narodzenie

2019-11-20
Gadżety świąteczne, czyli tanie prezenty na Boże Narodzenie

Gadżety świąteczne, czyli tanie prezenty na Boże Narodzenie

Święta już tuż za rogiem i jak, co roku musimy pamiętać o przygotowaniu się do dnia, w którym wszystkie polskie rodziny zbierają się razem i świętują. Znaki świąt możemy zaobserwować we wszystkich otaczających nas miejscach – biura, ulice miasta, centra handlowe i oczywiście domy. Niektórzy zaczynają swoje przygotowania już na ponad miesiąc do świąt, co tylko potwierdza, jak wielkie znaczenie dla Polaków mają święta. Najważniejszym elementem, nie tylko dla najmłodszych, są jednak prezenty – to one pozwalają pokazać, że pamiętamy i ceniłby obdarowywaną osobę. Dobry podarek nie musi być wcale najdroższy, dlatego przedstawiamy najlepsze tanie prezenty na Boże Narodzenie.

Jak wybrać prezent świąteczny? – najlepsze świąteczne gadżety

Początek grudnia to zdecydowanie ostatni moment, aby zastanowić się i zdecydować się na zakup lub ewentualne samodzielne wykonanie gadżetów na święta, które następnie wręczymy pod choinką lub „do ręki”. Ostatnie tygodnie przed świętami to prawdziwa gonitwa za najlepszym prezentem. Z podjęciem odpowiedniej decyzji nie ma problemu, jeżeli dokładnie wiemy, co może spodobać się naszym bliskim. Prezent dla dziecka, mamy lub bliskiej rodzinie babci? To zazwyczaj nie sprawia problemu. Co jednak ze wszystkimi ciociami, wujkami i kuzynostwem? Co z członkami rodziny, których widzimy jedynie kilka razy w roku i ledwo rozpoznajemy na ulicy? Tutaj zadanie stojące przed nami jest znacznie trudniejsze, dlatego wybrane przez nas gadżety świąteczne powinny być połączeniem praktyczności, oryginalności i przystępnej ceny – gest to gest, a święta nie są przecież wyścigiem, kto kupi coś droższego. Niewykonalne? Spokojnie, zaraz sobie poradzimy.

Gadżety na święta – kubek

Co jest jedną z najczęściej używanych rzeczy? Telefon? Komputer? Papier toaletowy? Być może, jednak chyba nikt nie zaprzeczy, że kubek należy do tej samej grupy. Zatem jeżeli chcemy, aby nasz prezent spełnił najważniejsze oczekiwania (tzn. był praktyczny, oryginalny oraz w przystępnej). Oryginalny kubek? Tak! Możemy wybrać kubek z dowolnym nadrukiem. Nadruki odnoszą się do codziennego życia, tematyki filmowej lub nawiązują do obecnych trendów. Taki kubek będzie pasować każdej osobie. Może posłużyć do picia herbaty, kawy lub wody. Najważniejszą zaletą kubków z nadrukiem jest jednak ich wygląd – pomagają przedstawić swoje zainteresowania wartości oraz treści, z którymi się utożsamiamy i są bliskie naszemu sercu. Dodatkowo poprawiają humor samemu właścicielowi. Własne kubki to także częsty element biur, w których niekiedy można nawet zaobserwować „rywalizację” o najciekawszy kubek. Oznacza to, że kubki świąteczne są doskonałym pomysłem i wpadną w gust każdemu!

Ręcznik i dywanik do łazienki – praktyczne gadżety na święta

Ręcznik to kolejna rzecz, bez której niemal niemożliwe jest funkcjonowanie. Czy warto go zatem pomijać przy wybieraniu prezentu na święta? Zdecydowanie nie, jednak w tym przypadku zwykły ręcznik ze sklepu nie będzie najlepszą opcją – ba, może nawet zostać potraktowany jak obraza. Co innego ręcznik wyróżniający się napisem lub… swoim kształtem. Możemy polecić ciekawe ręczniki z napisami lub nie mniej interesujące dywaniki do łazienki, które również są nieodłącznym elementem każdego domu. Kupując ręcznik lub dywanik otrzymujemy zatem prezent zarówno oryginalny, jak i praktyczny. 

Poduszka czy koc? – Jaki gadżet na święta

Z łazienki przechodzimy do… sypialni. My jednak pozostaniemy przy rekomendacji prezentów. Idealnie sprawdzi się do tego poduszka. Oczywiście nie zwykła.  Poduszka symbolizująca buźkę znaną z emotikon? Może poduszka w kształcie belki lub cegły (oczywiście znacznie miększa niż symbol, który symbolizuje) lub poduszka ze sceną z ulubionego filmu? Kreatorzy i producenci nowych poduszek nie znają umiaru w urzeczywistnianiu nowych, niekiedy szalonych pomysłów. Załóżmy jednak, że nie uda się nam znaleźć żadnej interesującej poduszki? Co wtedy? Zdecydujmy się na nie mniej praktyczny prezent, czyli koc. Zima to w końcu pora zimna, dlatego koc sprawdzi się idealnie.

Podsumujmy zatem nasze propozycje; jaki gadżet na święta wybrać?

  • Kubek świąteczny
  • Ręcznik
  • Dywanik do łazienki
  • Poduszka i koc
  • Breloczek
  • Bransoletka
  • Zakładka do książek


Z tak szerokim wyborem i naszymi poradami jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie. Pozostaje życzyć powodzenia!

pixel